TREK TOP FUEL 9.8 XT MARIGOLD TO RED TO PURPLE ABYSS FADE, vel. S

Kód: TRE5263628
Akce Tip
Značka: Trek
ZDARMAZDARMA 177 690 Kč –30 %
TREK TOP FUEL 9.8 XT MARIGOLD TO RED TO PURPLE ABYSS FADE, vel. S
177 690 Kč –30 % 124 383 Kč
Předobjednávka

AKČNÍ CENA PLATÍ PŘI PLATBĚ V HOTOVOSTI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Top Fuel 9.8 je celoodpružené horské kolo z karbonu pro náročné bikery, kteří ze svých požadavků na všestrannost a kvalitní díly nikdy nesleví. Kombinací špičkových dílů a lehkého karbonového rámu vznikl neuvěřitelný stroj, na kterém si užijete průlety flow traily i zdolávání technicky náročných pasáží.

Specifikace

Rám Karbon OCLV pro horská kola, vnitřní úložný prostor, kónická hlavová trubka, Knock Block 2.0, vnitřní vedení lanek, chránič dolní rámové trubky, magnéziový kolébkový spoj, Mino Link, ABP, Boost148, zdvih 120 mm.
Vidlice RockShox SID Select+, pružina DebonAir, tlumení Charger 2 RL, kónický sloupek, offset 44 mm, Boost110, Maxle Stealth 15 mm, zdvih 120 mm.
Tlumič RockShox Deluxe Ulitmate RCT, 185 mm x 50 mm.
Maximální kompatibilní zdvih vidlice 130mm (541mm axle-to-crown)
Přední kolo Bontrager Line Elite 30, karbon OCLV pro horská kola, možnost použití bezdušových plášťů, 6 šroubů, Boost110, 15mm pevná osa.
Zadní kolo Bontrager Line Elite 30, karbon OCLV Mountain, možnost použití bezdušových plášťů, Rapid Drive 108, 6 šroubů, ořech Freehub Shimano MicroSpline, Boost148, 12mm pevná osa
Přední náboj Slitina, Bontrager, zapouzdřené ložisko, slitinová osa, 6 šroubů, Boost110, 15mm pevná osa.
Zadní rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka.
Plášť Bontrager XR4 Team Issue, možnost použití bezdušových plášťů, bočnice Inner Strength, aramidová patka, 120 tpi, 29 x 2,40 palce.
Díl pláště Těsnicí tmel Bontrager TLR, 6 oz.
Maximální velikost pláště Frame: 29x2.5" Fork: see manufacturer
Řazení Shimano XT M8100, 12 rychlostí
Přehazovačka Shimano XT M8100, dlouhé ramínko.
*Klika Velikost: S, M, M/L, L Shimano XT M8120, 30 zubů, 55mm řetězová linka, délka 170 mm.
*Klika Velikost: XL Shimano XT M8120, 30 zubů, 55mm řetězová linka, délka 175 mm.
Středové složení Shimano SM-BB52, 73 mm, závitované externí ložisko
Kazeta Shimano XT M8100, 10-51, 12 speed
*Řetěz Velikost: S, M, M/L, L, XL Shimano Ultegra/XT M8100, 12 speed
*Řetěz Velikost: S, M, M/L, L, XL Shimano XT M8100, 12 rychlostí
Maximální rozměry převodníku Max: 36T (oval - 34T) Min: 28T
Sedlo Bontrager Arvada, austenitové ližiny, šířka 138 mm.
*Sedlovka Velikost: S Teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite, zdvih 100 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 34,9 mm, délka 345 mm
*Sedlovka Velikost: M, M/L Teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite, zdvih 150 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 34,9 mm, délka 440 mm
*Sedlovka Velikost: L Teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite, zdvih 170 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 34,9 mm, délka 485 mm
*Sedlovka Velikost: XL Teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite, zdvih 200 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 34,9 mm, délka 550 mm
*Řídítka Velikost: S Bontrager Line Pro, karbon OCLV, 35 mm, prohnutí 15 mm, šířka 750 mm.
*Řídítka Velikost: M, M/L, L, XL Bontrager Line Pro, karbon OCLV, 35 mm, prohnutí 27,5 mm, šířka 780 mm.
Gripy Bontrager XR Trail Elite, nylonový zámek Lock-On.
Představec Bontrager Line Pro, 35 mm, Knock Block, kompatibilní s Blendr, 0 stupňů, délka 45 mm.
Hlavové složení Integrovaná ochrana Knock Block 2.0, poloměr 72 stupňů (včetně čipu pro nekonečný poloměr), zapouzdřené středové ložisko, horní 1 1/8 palce, spodní 1,5 palce.
*Brzda Velikost: S, M, M/L, L, XL Shimano XT M8120 čtyřpístkové hydraulické kotoučové
*Brzda Velikost: S, M, M/L, L, XL Shimano XT M8120 čtyřpístkové hydraulické kotoučové.
*Brzdový rotor Velikost: S, M, M/L, L, XL Shimano RT76, 6 děr, 160 mm.
*Brzdový rotor Velikost: S, M, M/L, L, XL Shimano RT76, 6 děr, 180 mm.
Brašna Sáček do rámu Bontrager BITS Internal Frame Storage Bag
Hmotnost M - 12.61 kg / 27.81 lbs (s těsnicím tmelem TLR, bez duší)
Hmotnostní limit Kolo má maximální celkový hmotnostní limit 136 kg (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu).

*Specifikace se vztahují na všechny velikosti, pokud není uvedeno jinak.

Vyhrazujeme si právo kdykoli bez předchozího upozornění změnit informace o produktech obsažené na tomto webu, a to včetně vybavení, specifikací, modelů, barev a materiálů.
Hmotnosti kol a rámů jsou založeny na předprodukčních malovaných rámech Trek v době vydání. Hmotnosti se mohou lišit v konečné výrobě.


Je pro vás vhodné, pokud…

Hledáte všestranné celoodpružené horské kolo, které je rychlé, účinně přenáší sílu z pedálů a nezalekne se ani náročnějšího terénu. Chcete karbonový rám kvůli vyšší tuhosti a nižší hmotnosti, ale výměnou za příznivější cenu klidně oželíte ty nejlepší komponenty.

Získáte toto vybavení

Lehký a tuhý celokarbonový rám, 120mm vidlice RockShox SID Select+, zadní tlumič RockShox SID Luxe Ultimate se zdvihem 120 mm a nový pohon Shimano XT 1x12. Pak ještě široká karbonová kola Bontrager Line Elite 30 se 108zubým nábojem Rapid Drive pro okamžitou aktivaci, 4pístkové brzdy pro jisté sjezdy, teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite a karbonová řídítka.

Na závěr

Top Fuel 9.8 je celokarbonový sjezdový stroj, se kterým je úžasná zábava. Díky lepším dílům, například karbonovým kolům a nesmírně citlivému odpružení, získáte podstatnou výhodu v přilnavosti a rychlosti.

Je pro vás vhodné, pokud…

Hledáte všestranné celoodpružené horské kolo, které je rychlé, účinně přenáší sílu z pedálů a nezalekne se ani náročnějšího terénu. Chcete karbonový rám kvůli vyšší tuhosti a nižší hmotnosti, ale výměnou za příznivější cenu klidně oželíte ty nejlepší komponenty.

Získáte toto vybavení

Lehký a tuhý celokarbonový rám, 120mm vidlice RockShox SID Select+, zadní tlumič RockShox SID Luxe Ultimate se zdvihem 120 mm a nový pohon Shimano XT 1x12. Pak ještě široká karbonová kola Bontrager Line Elite 30 se 108zubým nábojem Rapid Drive pro okamžitou aktivaci, 4pístkové brzdy pro jisté sjezdy, teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite a karbonová řídítka.

Na závěr

Top Fuel 9.8 je celokarbonový sjezdový stroj, se kterým je úžasná zábava. Díky lepším dílům, například karbonovým kolům a nesmírně citlivému odpružení, získáte podstatnou výhodu v přilnavosti a rychlosti.


favorite_borderProč si je zamilujete

  1. Širší ráfky kol Line Elite 30 poskytují plášťům větší oporu, takže v nich můžete mít nižší tlak, což znamená lepší přilnavost.
  2. V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení.
  3. Parádní odpružení tohoto kola je nejen účinné, ale zároveň připravené zařádit si.
  4. Nový snímatelný prvek Knock Block nabízí větší úhel řízení a ochrání tak všechna lanka a hadičky, aniž by omezil poloměr otáčení.

Funkce

Systém Active Braking Pivot umožňuje našim technikům seřídit tlumení tak, aby reagovalo na zrychlení a brzdění nezávisle. Výsledkem je spolehlivá ovladatelnost.

Díky 120mm zadnímu zdvihu a progresivní geometrii na traily získáte rychlý a hbitý stroj, který zaručuje ovladatelnost i na drsných pasážích.

Díky vnitřnímu úložnému prostoru nepotřebujete brašničku. Můžete v něm totiž převážet všechny nezbytnosti pro jízdu.

Díky vnitřnímu vedení lanek je Top Fuel tichý na trailech a nenáročný na údržbu.

Menší rámy (XS a S) mají prohnutou horní trubku. Díky tomuto provedení je rám nižší, což umožňuje jezdcům menších postav pohodlněji se rozkročit nad kolem. U větších rámů (M a větších) je horní rámová trubka rovná, protože vyšší jezdci mají delší nohy a nemají s rozkročením problém.

Kompletní systém k použití bezdušových plášťů

Ráfky a kola umožňují použití bezdušových plášťů ke zlepšení trakce, minimalizování defektů a snížení hmotnosti. Hned po nákupu můžete vyrazit s poskytnutými pásky do ráfků TLR, ventilky a těsnicím tmelem.

Kalkulačka odpružení

Tato kalkulačka vám usnadní optimalizaci nastavení odpružení podle vaší hmotnosti. Postupujte podle uvedených kroků a najděte své nejlepší nastavení.

Věrnostního programu na karbonová kola carbon care

Na každou sadu karbonových kol poskytujeme záruku v rámci věrnostního programu na karbonová kola Carbon Care. V případě nepravděpodobného poškození karbonových kol Bontrager během prvních dvou let vlastnictví vám kola opravíme či vyměníme zcela zdarma.

Velká teleskopická sedlovka 34,9 mm

Větší je lepší. Sedlová trubka s velkým průměrem je odolnější a nabízí lepší podporu pro teleskopické sedlovky s delším zdvihem, a dále umožňuje použití robustnějších, odolnějších a rychlejších nábojů.

 

Závitované středové složení

Závitovaná středová složení jsou robustnější než PressFit, zvládnou těžké podmínky a mají snazší údržbu.

 

ISCG mounts

International Standard Chain Guide mounts offer easy chain guide installation and adjustment.

 

Knock Block

Knock Block chrání váš rám před poškozením. Chrání řídítka před protočením, zabrání poškození horní rámové trubky ovladači a předejde i zamotání kabelů.

Nastavitelná geometrie Mino Link

Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižším středovým složením či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.


Velikost

Správný výběr kola je důležitý pro nejlepší výkon a pohodlí. Rozměry velikostí a geometrie uvedené na stránce slouží pouze k obecnému srovnání. K výběru ideální velikosti kola navštivte naši prodejnu, kde vám odborník pomůže zvolit vhodné kolo a jeho velikost pro vaše konkrétní potřeby.

Výška jezdce Vnitřní šev Velikost
137 - 155 cm 64 - 73 cm XS
153 - 167 cm 72 - 79 cm S
161 - 172 cm 76 - 81 cm M
166 - 179 cm 77 - 84 cm M/L
177 - 188 cm 83 - 88 cm L
186 - 196 cm 87 - 92 cm XL

Geometrie rámu

Sizing table
Číslo velikosti rámu Písmeno velikosti rámu Geometrie Rozměr kola A — Sedlová trubka B — Úhel sedlové trubky Skutečný úhel sedlové trubky C — Délka hlavové trubky D — Úhel hlavy E — Horní rámová trubka F — Výška středového složení G — Vzdálenost mezi spojnicí středů kol a středu středového složení H — Délka řetězové vzpěry I — Offset J — Trail K — Rozvor kola L — Vzdálenost středu horní rámové trubky od země M — Dosah rámu N — Výška od vrcholu hlavové trubky po středové složení
15.5 S Vysoký 29" 39.5 70.4° 76.4° 10.0 66.4° 56.7 34.3 3.1 43.4 4.4 11.5 115.0 71.9 42.4 59.2
15.5 S Nízký 29" 39.5 70.0° 76.0° 10.0 66.0° 56.8 33.8 3.6 43.5 4.4 11.8 115.1 71.5 42.0 59.5
17.5 M Vysoký 29" 42.0 70.4° 76.4° 10.0 66.4° 59.7 34.3 3.1 43.4 4.4 11.5 118.0 74.0 45.4 59.2
17.5 M Nízký 29" 42.0 70.0° 76.0° 10.0 66.0° 59.8 33.8 3.6 43.5 4.4 11.8 118.1 73.5 45.0 59.5
18.5 ML Vysoký 29" 43.5 70.4° 76.4° 10.5 66.4° 61.4 34.3 3.1 43.4 4.4 11.5 119.7 74.5 46.9 59.7
18.5 ML Nízký 29" 43.5 70.0° 76.0° 10.5 66.0° 61.5 33.8 3.6 43.5 4.4 11.8 119.8 74.0 46.5 60.0
19.5 L Vysoký 29" 45.0 70.4° 76.4° 11.0 66.4° 63.0 34.3 3.1 43.4 4.4 11.5 121.4 75.0 48.4 60.1
19.5 L Nízký 29" 45.0 70.0° 76.0° 11.0 66.0° 63.1 33.8 3.6 43.5 4.4 11.8 121.5 74.5 48.0 60.5
21.5 XL Vysoký 29" 50.0 70.4° 76.4° 12.5 66.4° 65.3 34.3 3.1 43.4 4.4 11.5 124.0 76.0 50.4 61.5
21.5 XL Nízký 29" 50.0 70.0° 76.0° 12.5 66.0° 65.4 33.8 3.6 43.5 4.4 11.8 124.1 75.5 50.0 61.8

Rozměry jsou v cm, pokud není uvedeno jinak.

Doplňkové parametry

Kategorie: 29"
Modelový rok: 2022
Barva: červená, žlutá
Materiál rámu: karbon
Řazení: 1 x 12
Odpružení kola: celoodpružené
Průměr kol: 29"
Velikost rámu: S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: