2021 TREK FUEL EX 9.9 XO1 LITHIUM GREY/FACTORY ORANGE

Kód: TRE1045352
Značka: Trek
214 990 Kč
Na externím skladě
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace

Rám Hlavní rám a vzpěry z karbonu OCLV pro horská kola, vnitřní úložný prostor, kónická hlavová trubka, Knock Block, vnitřní vedení lanek Control Freak, Carbon Armor, ISCG 05, hořčíkový kolébkový spoj, Mino Link, ABP, Boost148, zdvih 130 mm.
Rám Hlavní rám a vzpěry z karbonu OCLV pro horská kola, vnitřní úložný prostor, kónická hlavová trubka, Knock Block, vnitřní vedení lanek Control Freak, Carbon Armor, ISCG 05, hořčíkový kolébkový spoj, Mino Link, ABP, Boost148, zdvih 130 mm.
Vidlice Fox Factory 36, vzduchová pružina Float EVOL, tlumič GRIP2, kónický sloupek, offset 44 mm, Boost110, 15mm osa Kabolt, zdvih 140 mm.
*Tlumič Size: XS , S Fox Factory Float EVOL, RE:aktiv with Thru Shaft 3-position damper, Kashima Coat, tuned by Trek Suspension Lab, 210x52.5mm
Size: S , M , ML , L , XL Fox Factory Float EVOL, třípolohový tlumič RE:aktiv s hřídelí Thru Shaft, povrchová úprava Kashima, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 210 x 55 mm.
Přední kolo NOVÝ Bontrager Line Elite 30, karbon OCLV Mountain, možnost použití bezdušových plášťů, 6 šroubů, Boost110, 15mm pevná osa
Zadní kolo NOVÝ Bontrager Line Elite, 30 karbon OCLV Mountain, možnost použití bezdušových plášťů, Rapid Drive 108, 6 šroubů, unášeč SRAM XD, Boost148, 12mm pevná osa
Přední náboj Slitina, Bontrager, zapouzdřené ložisko, slitinová osa, 6 šroubů, Boost110, 15mm pevná osa.
Zadní náboj Slitina Bontrager, zapouzdřené ložisko, šest šroubů, 108zubý Rapid Drive, unášeč SRAM XD, Boost148, 12mm pevná osa.
Zadní rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka.
*Plášť Size: XS , S Bontrager XR4 Team Issue, možnost použití bezdušových plášťů, bočnice Inner Strength, aramidová patka, 120 tpi, 27,5 x 2,40 palce.
Size: XS , S Bontrager XR4 Team Issue, možnost použití bezdušových plášťů, bočnice Inner Strength, aramidová patka, 120 tpi, 27,5 x 2,60 palce.
Size: S , M , ML , L , XL Bontrager XR4 Team Issue, umožňující použití bezdušových plášťů, bočnice Inner Strength, aramidová patka, 120 tpi, 29 x 2,40 palce.
Size: S , M , ML , L , XL Bontrager XR4 Team Issue, možnost použití bezdušových plášťů, bočnice Inner Strength, aramidová patka, 120 tpi, 29 x 2,60 palce.
*Díl pláště Size: XS , S , M , ML , L , XL Bontrager ventilek TLR, 50 mm
Size: XS , S , M , ML , L , XL Těsnicí tmel Bontrager TLR, 6 oz.
Size: XS , S , M , ML , L , XL Těsnicí tmel Bontrager TLR
Páska do ráfku Bontrager TLR
Řazení SRAM X01 Eagle, 12 rychlostí.
Přehazovačka SRAM X01 Eagle.
*Klika Size: XS , S SRAM X01 Eagle, karbon, DUB, slitinový převodník 30 zubů, Boost, délka 170 mm.
Size: M , ML , L , XL SRAM X01 Eagle, karbon, DUB, slitinový převodník 30 zubů, Boost, délka 175 mm.
Středové složení SRAM DUB, 92 mm, PressFit.
Kazeta SRAM Eagle XG-1275, 10-52, 12 rychlostí
Řetěz SRAM GX Eagle, 12 rychlostí.
Sedlo Bontrager Arvada Pro, karbonové ližiny, šířka 138 mm.
*Sedlovka Size: XS , S Bontrager Line Elite, zdvih 100 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 31,6 mm, délka 340 mm.
Size: XS , S Teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite, zdvih 100 mm, vnitřní vedení lanek, 31,6 mm, délka 340 mm.
Size: M , ML Bontrager Line Elite, zdvih 150 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 31,6 mm, délka 440 mm.
Size: M , ML Teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite, zdvih 150 mm, vnitřní vedení lanek, 31,6 mm, délka 440 mm.
Size: L , XL Bontrager Line Elite, zdvih 170 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 31,6 mm, délka 480 mm.
Size: L , XL Teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite, zdvih 170 mm, vnitřní vedení lanek, 31,6 mm, délka 480 mm.
Řídítka Bontrager Line Pro, karbon OCLV, 35 mm, prohnutí 27,5 mm, šířka 780 mm.
*Gripy Size: XS , S , M , ML , L , XL Bontrager XR Trail Elite, zamykání nylon.
Size: XS , S , M , ML , L , XL Bontrager XR Trail Elite, slitina, zamykání.
*Představec Size: XS , S Bontrager Line Pro, 35 mm, Knock Block, kompatibilní s Blendr, 0 stupňů, délka 35 mm.
Size: M , ML , L , XL Bontrager Line Pro, 35 mm, Knock Block, kompatibilní s Blendr, 0 stupňů, délka 45 mm.
Size: XS , S Bontrager Line Pro, 35mm, Knock Block, 0 degree, 40mm length
Hlavové složení Integrovaná ochrana Knock Block, poloměr 58 stupňů, zapouzdřené středové ložisko, horní 1-1/8 palce, spodní 1,5 palce.
Brzda SRAM G2 RSC, hydraulická kotoučová verze.
*Brzdový rotor Size: XS , S , M , ML , L , XL SRAM CenterLine, 6 děr, zaoblené hrany, 180 mm.
Size: M , ML , L , XL SRAM CenterLine, 6 děr, zaoblené hrany, 200 mm.
Brašna Sáček do rámu Bontrager BITS Internal Frame Storage Bag
Hmotnost M - 12.98 kg / 28.61 lbs (s těsnicím tmelem TLR, bez duší)
Hmotnostní limit Kolo má maximální celkový hmotnostní limit 136 kg (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu).

*Specifikace se vztahují na všechny velikosti, pokud není uvedeno jinak.

Vyhrazujeme si právo kdykoli bez předchozího upozornění změnit informace o produktech obsažené na tomto webu, a to včetně vybavení, specifikací, modelů, barev a materiálů.
Hmotnosti kol a rámů jsou založeny na předprodukčních malovaných rámech Trek v době vydání. Hmotnosti se mohou lišit v konečné výrobě.


Je pro vás vhodné, pokud…

Máte vysoké požadavky na sebe i na své vybavení a hledáte kolo, které bude stejně všestranné jako vy. Chcete co nejnižší hmotnost a co nejširší a nejpřesnější možnosti doladění, abyste se na své kolo mohli stoprocentně spolehnout.

Získáte toto vybavení

Lehký a tuhý rám z materiálu OCLV Mountain Carbon se zabudovanou přihrádkou, odpružení FOX Factory s povrchovou úpravou Kashima Coat a účinný, citlivý tlumič RE:aktiv s Thru Shaft. Dál ještě nejnovější sadu SRAM X01 Eagle s obrovským 52zubým pastorkem, karbonová kola Bontrager a celou řadu dalších karbonových dílů, které uberou na váze a přidají na eleganci.

Na závěr

Pokud si chcete vybrat jen jedno horské kolo, právě jste ho našli. Fuel EX 9.9 jsme sestavili z těch nejlehčích dílů a do vínku mu dali co nejširší a nepřesnější možnosti doladění. Ve svém živlu je prakticky všude – na rychlých flow tracích, brutálních stoupáních, která vám odrovnají nohy, i silově náročných sjezdových pasážích.


favorite_borderProč si je zamilujete

  1. Fuel EX 9.9 je tu pro všechny, kteří se spokojí jen s tím nejlepším. Karbon má všude, kam se člověk podívá, a navíc jsme ho vybavili tím nejmodernějším odpružením a řazením.
  2. Tlumič RE:aktiv s Thru Shaft je citlivější než běžné tlumiče a lépe kopíruje povrch, abyste kolo měli vždy pod kontrolou.
  3. Odpružení vidlice Fox Factory 36 si můžete doladit čtyřmi různými způsoby a povrchová úprava Kashima Coat se postará o hladší chod sloupků i delší životnost.
  4. Rozšířili jsme sortiment velikostí, aby si mohl vybrat opravdu každý. K rámu vaší velikosti navíc dostanete ta nejrychlejší kola: u rámů XS to budou 27,5palcová, u S budete mít na výběr rozměry 27,5 nebo 29 palců a velikosti M až XL budou osazeny 29palcovými koly.
  5. Upravte si ho přesně podle svých představ v rámci Project One.

Funkce

U menších rámů (XS a S) se horní rámová trubka směrem k sedlové trubce svažuje. Díky tomuto provedení je rám nižší, což vyhovuje jezdcům menších postav, kteří tak mohou být nad kolem rozkročeni pohodlněji. U větších rámů (od M) je horní rámová trubka vodorovná, protože vyšší jezdci, kteří mají delší nohy, nemají s výškou rámu problém.

Díky vnitřnímu úložnému prostoru nepotřebujete brašničku. Můžete v něm totiž převážet všechny nezbytnosti pro jízdu.

Systém Active Braking Pivot umožňuje našim technikům seřídit tlumení tak, aby reagovalo na zrychlení a brzdění nezávisle. Výsledkem je spolehlivá ovladatelnost.

RE:aktiv s tlumičem Thru Shaft je zárukou jedinečné trakce a ovladatelnosti, protože tento tlumič reaguje na terén rychleji než jiné značky na trhu.

Design rámu Straight Shot společnosti Trek optimalizuje poměr tuhosti a hmotnosti pro lepší odezvu. V náročných terénech se budete moct do kola pořádně a sebevědomě opřít.

Tato kalkulačka vám usnadní optimalizaci nastavení odpružení podle vaší hmotnosti. Postupujte podle uvedených kroků a najděte své nejlepší nastavení.

Ráfky a kola umožňují použití bezdušových plášťů ke zlepšení trakce, minimalizování defektů a snížení hmotnosti. Hned po nákupu můžete vyrazit s poskytnutými pásky do ráfků TLR, ventilky a těsnicím tmelem.

Na každou sadu karbonových kol poskytujeme záruku v rámci věrnostního programu na karbonová kola Carbon Care. V případě nepravděpodobného poškození karbonových kol Bontrager během prvních dvou let vlastnictví vám kola opravíme či vyměníme zcela zdarma.

Toto speciální karbonové vlákno určené pro horská kola Trek je nesmírně tuhé. Vyznačuje se unikátním složením materiálů a postupy vrstvení, jakož i pokročilými výrobními postupy značky Trek a přísnějším testováním.

Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižším středovým složením či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

Vedení kabeláže Control Freak

Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

Boost148/110

S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5" kola s výhodami 29" kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.


Velikost

Správný výběr kola je důležitý pro nejlepší výkon a pohodlí. Rozměry velikostí a geometrie uvedené na stránce slouží pouze k obecnému srovnání. K výběru ideální velikosti kola navštivte naši prodejnu, kde vám odborník pomůže zvolit vhodné kolo a jeho velikost pro vaše konkrétní potřeby.

Výška jezdce Vnitřní šev Velikost
137.0 - 155.0 cm 64.0 - 73.0 cm XS
153.0 - 166.5 cm 72.0 - 79.0 cm S
161.0 - 172.0 cm 76.0 - 81.0 cm M
165.5 - 179.0 cm 77.0 - 84.0 cm M/L
177.0 - 188.0 cm 83.0 - 88.0 cm L
186.0 - 196.0 cm 87.0 - 92.0 cm XL

Geometrie rámu

Číslo velikosti rámu14.014.015.515.515.515.517.517.518.518.519.519.521.521.5
Písmeno velikosti rámuXSXSSSSSMMMLMLLLXLXL
GeometrieNízkýVysokýVysokýNízkýVysokýNízkýNízkýVysokýNízkýVysokýNízkýVysokýNízkýVysoký
Rozměr kola27.5"27.5"27.5"27.5"29"29"29"29"29"29"29"29"29"29"
A — Sedlová trubka14.0 (XS):35.614.0 (XS):35.515.5 (S):39.515.5 (S):39.515.5 (S):39.515.5 (S):39.517.5 (M):42.017.5 (M):42.018.5 (ML):43.518.5 (ML):43.519.5 (L):45.019.5 (L):45.021.5 (XL):50.021.5 (XL):50.0
B — Úhel sedlové trubky14.0 (XS):69.0°14.0 (XS):69.5°15.5 (S):69.5°15.5 (S):69.0°15.5 (S):68.0°15.5 (S):67.5°17.5 (M):67.5°17.5 (M):68.0°18.5 (ML):67.5°18.5 (ML):68.0°19.5 (L):67.5°19.5 (L):68.0°21.5 (XL):67.5°21.5 (XL):68.0°
Skutečný úhel sedlové trubky75.0°75.5°75.5°75.0°75.5°75.0°75.0°75.5°75.0°75.5°75.0°75.5°75.0°75.5°
C — Délka hlavové trubky14.0 (XS):9.014.0 (XS):9.015.5 (S):10.015.5 (S):10.015.5 (S):10.015.5 (S):10.017.5 (M):10.017.5 (M):10.018.5 (ML):10.518.5 (ML):10.519.5 (L):10.519.5 (L):10.521.5 (XL):12.021.5 (XL):12.0
D — Úhel hlavy14.0 (XS):66.0°14.0 (XS):66.5°15.5 (S):66.5°15.5 (S):66.0°15.5 (S):66.5°15.5 (S):66.0°17.5 (M):66.0°17.5 (M):66.5°18.5 (ML):66.0°18.5 (ML):66.5°19.5 (L):66.0°19.5 (L):66.5°21.5 (XL):66.0°21.5 (XL):66.5°
E — Horní rámová trubka14.0 (XS):54.614.0 (XS):54.515.5 (S):56.715.5 (S):56.815.5 (S):57.715.5 (S):57.817.5 (M):60.317.5 (M):60.218.5 (ML):61.918.5 (ML):61.819.5 (L):63.419.5 (L):63.321.5 (XL):66.321.5 (XL):66.2
F — Výška středového složení14.0 (XS):33.514.0 (XS):34.115.5 (S):34.115.5 (S):33.515.5 (S):34.615.5 (S):34.017.5 (M):34.017.5 (M):34.618.5 (ML):34.018.5 (ML):34.619.5 (L):34.019.5 (L):34.621.5 (XL):34.021.5 (XL):34.6
G — Vzdálenost mezi spojnicí středů kol a středu středového složení14.0 (XS):2.114.0 (XS):1.415.5 (S):1.415.5 (S):2.115.5 (S):2.815.5 (S):3.417.5 (M):3.417.5 (M):2.818.5 (ML):3.418.5 (ML):2.819.5 (L):3.419.5 (L):2.721.5 (XL):3.421.5 (XL):2.7
H — Délka řetězové vzpěry14.0 (XS):43.714.0 (XS):43.615.5 (S):43.615.5 (S):43.715.5 (S):43.615.5 (S):43.717.5 (M):43.717.5 (M):43.618.5 (ML):43.718.5 (ML):43.619.5 (L):43.719.5 (L):43.621.5 (XL):43.721.5 (XL):43.6
I — Offset14.0 (XS):4.314.0 (XS):4.315.5 (S):4.315.5 (S):4.315.5 (S):4.315.5 (S):4.317.5 (M):4.317.5 (M):4.318.5 (ML):4.318.5 (ML):4.319.5 (L):4.319.5 (L):4.321.5 (XL):4.321.5 (XL):4.3
J — Trail14.0 (XS):11.114.0 (XS):10.615.5 (S):10.615.5 (S):11.115.5 (S):11.515.5 (S):11.917.5 (M):11.917.5 (M):11.618.5 (ML):11.918.5 (ML):11.619.5 (L):11.919.5 (L):11.621.5 (XL):11.921.5 (XL):11.6
K — Rozvor kola14.0 (XS):112.014.0 (XS):111.915.5 (S):114.315.5 (S):114.415.5 (S):115.315.5 (S):115.417.5 (M):117.917.5 (M):117.818.5 (ML):119.618.5 (ML):119.519.5 (L):121.119.5 (L):121.021.5 (XL):124.221.5 (XL):124.1
L — Vzdálenost středu horní rámové trubky od země14.0 (XS):69.514.0 (XS):70.015.5 (S):70.815.5 (S):70.215.5 (S):70.815.5 (S):70.217.5 (M):74.117.5 (M):74.718.5 (ML):74.618.5 (ML):75.219.5 (L):74.819.5 (L):75.421.5 (XL):77.021.5 (XL):77.6
M — Dosah rámu14.0 (XS):39.514.0 (XS):40.015.5 (S):42.015.5 (S):41.515.5 (S):42.015.5 (S):41.517.5 (M):44.017.5 (M):44.518.5 (ML):45.518.5 (ML):46.019.5 (L):47.019.5 (L):47.521.5 (XL):49.521.5 (XL):50.0
N — Výška od vrcholu hlavové trubky po středové složení14.0 (XS):56.314.0 (XS):55.915.5 (S):56.815.5 (S):57.215.5 (S):60.515.5 (S):60.917.5 (M):60.917.5 (M):60.518.5 (ML):61.318.5 (ML):60.919.5 (L):61.319.5 (L):60.921.5 (XL):62.721.5 (XL):62.3

Rozměry jsou v cm, pokud není uvedeno jinak.

Doplňkové parametry

Kategorie: 29"
Modelový rok: 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nastavení cookies

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Tyto cookies jsou potřeba, aby web fungoval správně
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)
Díky těmto cookies vám můžeme zobrazovat relevantní obsah a reklamy, které pro vás mohou být zajímavé a užitečné